Elektrody pro defibrilaci a EKG

Úplná řada jednorázových multifunkčních elektrod pro defibrilaci, synchoronizovanou léčbu srdečních arytmií, externí srdeční stimulaci a EKG monitorování.
Elektrody nabízejí snadné použití, jednoduché, přitom specifické, optimální klinické výkony u naléhavých případů i pro vybrané použití.

Díky vysoké kvalitě tuhého gelu, vynikající přilnavosti a speciálnímu tvaru přilnou polštářky dokonale ke kůži pacienta a zajistí homogenní a stejnoměrné rozložení proudu na vodivém povrchu celého polštářku.

Nízké hodnoty impedance zaručují nízký práh stimulace a umožňují velice efektivní transkutánní neinvazívní stimulaci s minimální zátěží pro pacienta.

Modely s kabely vhodné délky a bezpečnostním konektorem umožňují přímé připojení bez potřeby adaptéru k zařízením defibrilátorů předních výrobců, které jsou v současnosti na trhu.

Kompatibilní s monofázickými a bifázickými defibrilátory, jak manuálními, tak i poloatomatickými a automatickými.

V nabídce varianty pro dospělé i děti.
Pediatrická varianta pro použití u pacientů mladších osmi let s hmotností mezi 5 kg a 25 kg.
(Při použití elektrod u dětských pacientů doporučujeme zvolit vhodnou energetickou hladinu podle hmotnosti pacienta a dodržovat doporučení Americké kardiologické společnosti. Vždy doporučujeme dodržovat návod k použití výrobce defibrilátoru.)

Radiotransparentní modely byly optimalizovány pro použití v EP laboratořích, hemodynamice, při radiografických a angiografických postupech a v ambulancích.

Modely s vyvedením mají kabel a koncový konektor vyvedeny mimo sáček, a umožňují tak zapojit elektrody k defibrilátoru ještě před otevřením sáčku.
Jsou určené především pro naléhavé případy, kdy představují časovou úsporu a zaručují bezpečnější postu.